Společnost Stroje a vybavení s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek, pro analytické účely a v případě vašeho souhlasu také pro cílení reklamy. Více informací

Souhlasím

DOTACE

 DOTACE


Čerpadla-obchod.cz - svářecí technika


Zbývá 3630 Kč do dopravy ZDARMA.
 Košík


Chcete získat dotace na naše stroje?

Zaujaly vás naše obráběcí stroje , popř. svářecí technika nebo další vybavení firmy ? a zajímá vás, jestli na ně můžete získat dotaci?


Kontaktujte nás: tel:608 870078, email: info@cerpadla-obchod.cz

 

V dotačním období do roku 2020 je pro společnosti připravena široká škála možností získání grantu. Dotace pro podniky se snaží podpořit zejména rozvoj podnikání, konkurenceschopnost českých firem a také jejich spolupráci i se zahraničními společnostmi. Podnikatelé mohou čerpat dotace jak na národních, tak i ze strukturálních fondů.


Kdo může čerpat dotace?
Dotace na podporu podnikání mohou čerpat firmy všech velikostí, nejvyšší míru podpory pak mají možnost získat malé a střední podniky. Nejčastěji podporovanou oblastí podnikání je zpracovatelský, nebo-li výrobní sektor. Konkrétní podmínky podpory jsou vždy stanoveny v jednotlivých programech, více specifikovány jsou pak v rámci vyhlášených výzev. Dotace na technologie, nové stroje a zařízení pro podniky jsou rozdělovány především z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OPPIK).
Dotováno může být pořízení nových strojů a vybavení.

 


Dotační program "Technologie" bude otevřen již v listopadu 2016
Cílem programu Technologie je podpora výrobních malých a středních podniků a zvýšení jejich konkurenceschopnosti prostřednictvím dotace na nákup strojů.
Kdo může dotaci na stroje získat? · Malé a střední podniky, tj. podniky do 249 zaměstnanců, působící ve zpracovatelském průmyslu.


Kontaktujte nás: tel:605419598,  571602260  nebo  email: info@cerpadla-obchod.cz

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací  zde

Podnikatel Stroje a vybavení s.r.o. je povinen vést tržby dle zákona o EET a to od data 1.3.2017.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

  (vygenerováno za: 0.014314889907837s) Mapa webu © 2008 - 2018 powered by  David-Studio.net